Nasi specjaliści

Dietetyka i Żywienie Medyczne

Zobacz kto tworzy Health Inn Med – Wrocław

Szukasz dobrego dietetyka? Potrzebujesz zdrowej i skutecznej diety? Nasza poradnia dietetyczna to przede wszystkim specjaliści z pasją. Wybierz dla siebie sprawdzoną opiekę dietetyczną we Wrocławiu

dr Dorian Nowacki

doktor nauk medycznych, dietetyk

Założyciel Health Inn Med, absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz prestiżowego rządowego programu Top500innovators.

Obecnie w Health Inn Med  oraz jako adiunkt w Katedrze Żywienia Człowieka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu zajmuje się Dietetyką osób dorosłych, Psychodietetyką oraz Innowacyjnym Żywieniem Medycznym.

Doświadczenie zdobywał między innymi na Uniwersytecie Oxfordzkim, Uniwersytecie Cambridge, Uniwersytecie Tor Vergata w Rzymie oraz na Uniwersytecie Tel Awiwu w Izraelu.

Współtwórca patentów medycznych oraz współautor licznych publikacji medycznych o zasięgu międzynarodowym

Więcej O MNIEUMÓW WIZYTĘ

Kontakt:

+48 511 580 570

dorian.nowacki@healthinnmed.pl

WhatsApp
Dorian_Nowacki_Health_Inn_Med-dietetyk

mgr Anna Wójcik

dietetyk, psychodietetyk

Absolwentka wydziału Nauk o Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Ukończyła studia na kierunku Dietetyka i Żywienie Człowieka oraz Psychodietetyka.

Na co dzień zajmuje się promocją oraz szerzeniem wiedzy na temat zdrowego stylu życia.

Liczne sukcesy w pracy z Pacjentem są wynikiem jej holistycznego podejścia do zdrowia i odżywiania bowiem w praktyce wykorzystuje wiedzę z dziedziny dietetyki, jak i psychologii.

Więcej O MNIEUMÓW WIZYTĘ

Kontakt:

+48 502 511 250

anna.wojcik@healthinnmed.pl

mgr Monika Maćków

dietetyk kliniczny, dietetyk dziecięcy, psychodietetyk

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Dietetyka oraz studiów podyplomowych na kierunku Psychodietetyka w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu (obecnie Uniwersytet SWPS).

Zajmuje się żywieniem dzieci i dorosłych w: otyłości, chorobach układu krążenia, nieswoistych chorobach zapalnych jelit, cukrzycy, nowotworach, alergiach pokarmowych i chorobach rzadkich. 

Obecnie w trakcie studiów doktorskich w Katedrze Żywienia Człowieka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Ponadto uczestniczka licznych krajowych i zagranicznych szkoleń oraz konferencji poświęconych żywieniu klinicznemu.

UMÓW WIZYTĘ

Kontakt:

monika.mackow@healthinnmed.pl