Badania genetyczne – Twój klucz do zrozumienia ciała

Dietetyka i Żywienie Medyczne

Badania genetyczne – Twój klucz do zrozumienia ciała

Chciałbyś schudnąć, ale nie wiesz jak? Wszystkie dotychczasowe diety zawodzą i brakuje Ci sił do dalszego działania? Czy wiesz, że to nasze geny, a właściwie ich polimorfizm (odmiany) warunkują predyspozycje organizmu do reakcji na substancje, które mogą negatywnie oddziaływać na ludzki organizm. 

Wszyscy wiemy jak ważne są geny. Determinują one nasz wygląd, płeć, zdrowie, życie – naszą przyszłość. Informację o naszym profilu genetycznym można wykorzystać, żeby żyć zdrowiej i dłużej.

Badania genetyczne a dieta – czy warto?

Czy wiesz, że badanie genetyczne mogą się okazać kluczowe w rozwiązaniu Twoich problemów ze zdrowiem i żywieniem? Znajomość profilu genetycznego pozwala na skomponowanie diety, która będzie najlepiej współgrała z Twoim organizmem. Diety, która w najlepszy możliwy sposób ułatwi osiągnięcie wymarzonej sylwetki, pożądanej wagi, poprawę oraz zachowanie zdrowia, a przede wszystkim zapewni profilaktykę chorób, do których ryzyko możesz mieć zapisane w genach. Dzięki ustaleniu predyspozycji żywieniowych, zapisanych w Twoich komórkach możesz uzyskać informacje na temat tego, jaki rodzaj aktywności sportowej jest dla Ciebie odpowiedni.

Polimorfizm genów nie zmienia się przez całe życie, dzięki czemu raz zrobione badania genetyczne są ważne przez całe życie.

Skorzystaj z osiągnięć najnowszej medycyny i zdecyduj już dziś, czy chcesz rozwiązać raz na zawsze wszystkie zdrowotne problemy.

Badanie predyspozycji genetycznych Nutrigenomix to rewolucyjne rozwiązanie dla wszystkich, którzy borykają się z problemem nadwagi i otyłości. Wystarczy próbka śliny, by po 4 tygodniach dowiedzieć się jak odżywiać się zdrowiej i bardziej świadomie. Odwiedź Poradnię dietetyczną Health Inn Med we Wrocławiu – zmień swoje życie. Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź stronę healthinnmed.pl poświęconą badaniom genetycznym w żywieniu:

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments